Astrid & Thérèse 100% serie
Wist je dat het moeilijker is om een wijn te maken van één enkel druivenras dan van een blend van meerdere druiven? Bij blenden kan een wijnboer de zwakke kanten van de ene druif opvangen met de sterke kanten van een ander druivenras. Maar bij een wijn die voor de volle 100% gemaakt is van één druivenras valt niets te verbloemen. Daarom selecteren wij onze wijnboeren met zoveel zorg en bouwen een langdurige relatie met ze op. Omdat alleen zij de specifieke smaak van een druif het beste tot hun recht kunnen laten komen. Wij zijn trots op onze wijnboeren.
Astrid & Thérèse Merlot
Vriendelijke romige rode wijn, bomvol fruitige aroma’s. Heerlijk gul en zacht. Bij veel wijnliefhebbers daarom een favoriet. Kortom: Merlot op zijn best!
Proefnotitie
Astrid & Thérèse Viognier
Exotisch gefruite Viognier net een uitstekende fraîcheur. Uniek voor deze druif! Speciaal voor ons gemaakt door onze wijnmaker uit Zuid-Frankrijk.
Astrid & Thérèse Pinot Grigio
De meest populaire druif van Italië. Verkwikkend fris, spatzuiver, veel smaak, o.a. citrus, groene appel, peer en perzik.
Astrid & Thérèse Primitivo
Vriendelijke donkerrode zwoele Primitivo. Lekker sappig.
Astrid & Thérèse Sauvignon Blanc
Zuivere, frisse wijn, met een bouquet van citrus en tropisch fruit. De pure smaak van de druif. Stuivend!
Astrid & Thérèse Tempranillo
Spaanse volle robijnrode wijn van 100% tempranillo met veel karakter en wat kruidigheid. Al jaren in ons assortiment en een prettige tafelaar.
Astrid & Thérèse Grüner Veltliner
Zuivere kwaliteit uit Oostenrijk, gastronomisch favoriet. Krachtig, veel smaak.
Alcoholgehalte | 0.01 |
---|---|
Bevat sulfieten | Bevat sulfieten |
EAN-nummer | 8719418018911 |
Art.nr. | 3380501 |
