Onze Villa Blanche Giftbox is een prachtig cadeau om tijdens de feestdagen weg te geven aan familie, vrienden of relaties. Met 1x Villa Blanche Chardonnay en 1x Villa Blanche Malbec.
Op voorraad. Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, morgen in huis
Inhoud
Specificaties
Reviews
Inhoud
2023 | Frankrijk, Pays d'Oc
Villa Blanche Chardonnay Cuvée Speciale Astrid & Thérèse
De prijswinnende cuvée van Astrid Joosten & Thérèse Boer heeft alles in zich wat Chardonnay zo ongelofelijk lekker maakt: vol, zacht, fris en met de aroma's van tropische vruchten en een klein botertje. Abonnementprijs 8,95 Meer info
Proefnotitie
Een rijpe volle Chardonnay met een mooie balans tussen smaken van rijp fruit die doen denken aan tropische vruchten als mango en banaan, ondersteund door een klein botertje door de paar maanden lagering op houten vaten. Tegelijkertijd is de wijn niet zwaar, maar zacht en fris. Erg lekker bij zalm, pasta's en gegrilde kip. Schenktemperatuur: 10 à 12 graden.
2023 | Frankrijk, Pays d'Oc
Villa Blanche Malbec Astrid & Thérèse
Sap van dik zwart fruit met een lichte touch van vanille, koffie en wat kruidigheid. Intense wijn. Lekker rond en zwoel.
Proefnotitie
Sap van dik zwart fruit, o.a. bramen, bessen en wat pruimen, met een lichte touch van vanille, koffie en wat kruidigheid. Intense wijn. Lekker rond en zwoel met een subtiele invloed van eikenhouten vaten. Lekker bij steak, varkensrollade, lamskoteletjes, pittige kruiden, paddenstoelen. Schenktemperatuur: 16-18 graden